Intrebari si raspunsuri

Aici poti discuta cu toti clientii nostri despre pastila Slim Silhouette pentru a te convinge ca produsul nostru te ajuta cu adevarat sa slabesti si daca ai orice nelamurire o poti posta aici fara nici un fel de problema.Toti vizitatori au acces liber in a comenta sau a raspunde la orice postare facuta de oricine!

Re: Intrebari si raspunsuri

Mesajde mirelastan » Sâm Iun 15, 2013 6:22 pm

Buna seara,
Eu am respectat foarte mult ce scrie in manualul de slabit si cu pastila am slabit in 2 luni in jur de 19 kg...
Chiar am ramas surprinsa.Am citit foarte multe despre ingredientul din pastila GUARANA si am vazut ca se foloseste foarte mult la slabit in AMERICA.si la pastilele din romania foarte putin au acest ingredient si acest ingredient in combinatie cu alte ingrediente e destul de eficient.
Legat de cum m-am simtit,am avut in primele zile o sensatie mai ciudata pentru ca beam foarte multa cafea si probabil de asta.
Acum am 65 de kg si vreau sa mai comand un flacon.

Va urez succes!
mirelastan

Mesajde madalina1980 » Dum Iun 16, 2013 2:10 pm

Slim Silhouette am folosit si eu in decembrie si am slabit in prima luna 7 kg, apoi am mai cumparat un flacon si am slabit in a 2-a luna 9 kg.
Are dreptate mirelstan, trebuie sa fim si noi cat de cat atente la ce mancam mai ales in perioada cat luam pastilele.Eu am slabit in 2 luni 16 kg, ceea ce nu e rau deloc.
Acum am mai luam 1 flacon azi.Sper sa fie la fel de bun ca ultimele 2.
madalina1980

Mesajde Timea » Lun Iun 17, 2013 4:50 am

In primul rand, vreau sa va felicit pentru ambitia voastra si pentru cat ati reusit sa slabiti! Va invidiez..eu recunosc ca nu am tinut dieta cu strictete deoarece au fost zile in care am mancat dulciuri si am baut pepsi..de azi nu vreau sa mai gresesc, deoarece imi doresc foarte mult sa slabesc si sincer citind postarile voastra imi da mai multa putere si vointa sa continui..eu dupa cum v-am scris am inceput in data de 7 si nu am dat jos nimic pana acum. Va tin la curent
Timea

Mesajde NICOLETA1712 » Lun Iun 17, 2013 5:44 am

Timea scrie:In primul rand, vreau sa va felicit pentru ambitia voastra si pentru cat ati reusit sa slabiti! Va invidiez..eu recunosc ca nu am tinut dieta cu strictete deoarece au fost zile in care am mancat dulciuri si am baut pepsi..de azi nu vreau sa mai gresesc, deoarece imi doresc foarte mult sa slabesc si sincer citind postarile voastra imi da mai multa putere si vointa sa continui..eu dupa cum v-am scris am inceput in data de 7 si nu am dat jos nimic pana acum. Va tin la curent

timea nu ai slabit nici macar un kg de cand le iei???nu ti a redus pofta de mancare??la toate fetele care au postat au avut efect si au slabit pe luna in jur de 7,8,9 kg si e foarte important sa ti si un regim daca vrei sa slabesti.eu abia astept sa incep.
NICOLETA1712

Mesajde Timea » Mie Iun 19, 2013 3:36 am

Ai foarte mare dreptate...chiar nu am mai baut nici pepsi, si nici dulciuri nu am mancat, am avut grija ce mananc la amiaz, si seara doar fructe..azi ma cantaresc sa vad daca am slabit ceva
Timea

Mesajde cojocarugabry76 » Mie Iun 19, 2013 3:39 pm

Buna ziua,vreau si eu sa comand slim silhouette,dar vreau sa aud mai multe pareri,cine e dispus sa lase un nr de telefon,ptr a-mi confirma beneficiile acestor pastile,va multumesc.
cojocarugabry76

Mesajde yulianaz81 » Vin Iun 21, 2013 2:04 pm

Buna ziua,am mai trimis odata aceasta intrebare si nu mi-sa raspuns .Am nevoie sa slabesc doar 6-7 kg,si intrebarea mea este urmatoarea ,dupa ce ajung la greutatea dorita trebuie sa mai continui cu pastilele?30 de pastile sunt suficiente pt a slabi 6-7 kg?Multumesc,astept raspunsul pt a ma hotara daca fac comanda!
yulianaz81

Mesajde Timea » Sâm Iun 22, 2013 10:19 am

Iti explic putin...am locuit 6 ani in strainatate, si m-am intors in tara anul trecut in mai cu 58 de kg. In momentul de fata am 72 de kg, as avea de dat jos cam 15 kg dar vad ca nu reusesc nicicum. Am redus si mancarea, sucuri am mai baut, dar cu limita, dulciuri nu mai mananc, si mananc multe fructe..nu stiu unde gresesc, ceea ce e ciudat ca intotdeauna am slabit usor din 2009 pana in 2011 eu am reusit sa slabesc 22 de kg
Timea

Mesajde Niko » Mie Iun 26, 2013 2:41 pm

Buna, la mine este a 3 a saptamana decand iau pastila si am slabit 6 kg, sant foarte multumita si nu am pofta de mancare, eu care mancam dulciuri :) , acum nu am mai mancat nimic dulciuri :roll: Si cred ca slabesti mai multe kg atunci cand ai prea multe in plus (gen 20-30kg in plus de greutatea ta normala) iar cand ai de dat cateva kg slabesti mai greu :oops:
Niko

Mesajde sorana1250 » Mie Iul 03, 2013 1:38 pm

Buna Niko,

Eu sunt la a 10 zi si am slabit 4-5 kg si sunt f f f f f multumita.
In primul rand nu mai imi e foame si asta e f bine.
Si in al 2-lea rand ma bucur ca nu mi-a fost rau deloc.

Acum am mai comandat un flacon pt ca din cate am inteles se vand destul de bine si nu prea au stocuri!
sorana1250

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Bine ai venit pe Forumul Slim Silhouette